Stanisławowo: Policjant ranny w wypadku motocyklowym

W środę (7.09) około godziny 15:15 na DK62 w miejscowości Stanisławowo gm. Pomiechówek doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Ranny w wypadku kierujący jednośladem został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kierujący motocyklem 30-letni mężczyzna jak dowiedziała się nasza redakcja jest funkcjonariuszem policji. Z urazem głowy i barku został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Na miejscu czynności prowadzą policjanci z nowodworskiej drogówki oraz wydział kontroli i prokurator. Na miejsce zdarzenia przybył również Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim inspektor Krzysztof Padewski.

Na czas akcji ruch na DK62 został wstrzymany. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz lądowisko dla śmigłowca LPR.

Informację o udziale policjanta w wypadku potwierdziła naszej redakcji kom. Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
W02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego
Ratownik18 – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Płock
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

/Paweł Jarecki/

One thought on “Stanisławowo: Policjant ranny w wypadku motocyklowym

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.