Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Stanisławowo: Zderzenie trzech pojazdów

W środę (20.01) chwilę przed godziną 11 na DK62 w Stanisławowie gm. Pomiechówek, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została odwieziona do szpitala. 

Zgłoszenie do służb ratunkowych trafiło o godzinie 10:51. Na miejsce wysłano karetkę pogotowia ratunkowego oraz 2 zastępy straży pożarnej i policję.  Po przybyciu w rejon zgłoszenia, zastano samochody osobowe marki BMW, Audi i Renault, które uległy zderzeniu.

Natychmiast przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz odłączenia akumulatorów w pojazdach. Ratownicy z karetki zajęli się jedną z osób, która uskarżała się na ból w klatce piersiowej.

Kierujący samochodem osobowym marki BMW jadąc w kierunku Pomiechówka zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującym Audi. W wyniku zdarzenia audi wjechało do rowu. W momencie zderzenia, uszkodzeniu uległ również błotnik w trzecim pojeździe marki renault. Łącznie w pojazdach podróżowało 9 osób.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz stan obrażeń odwiezionej do szpitala osoby.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
02-81  – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.