Stare Grochale: 4 poszkodowane osoby w wypadku na skrzyżowaniu DW575

W środę (1.09) po godzinie 18 na DW575 w miejscowości Stare Grochale na skrzyżowaniu drogi na Leoncin i Kamion doszło do zderzenia Skody i Opla. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby w tym dwoje dzieci.

29-latka z gminy Leoncin kierując samochodem marki Opel, jadąc drogą podporządkowaną, wykonała manewr skrętu w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 44-latkowi z gminy Leoncin, który siedział za kierownicą Skody.

– W wyniku zdarzenia do szpitala odwieziono kierującą Oplem oraz kobietę wraz z dwójką dzieci w wieku 8 i 12 lat jadących samochodem marki Skoda. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – informuje st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

W akcji udział brały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Leoncina oraz Wilkowa Polskiego oraz zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.