Stare Pieścirogi: Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny

„Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” Pod takim hasłem st. sierż. Sylwia Ochmańska prowadziła cykl spotkań z dziećmi z podstawówki w Starych Pieścirogach. Celem zajęć była przede wszystkim rozmowa z uczniami na temat bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zapoznania się z pracą policjanta. W sumie na spotkaniu z funkcjonariuszami uczestniczyło ponad 40 najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

W szkole podstawowej w Starych Pieścirogach odbył się wczoraj cykl spotkań dzieci z policjantką. Uczestniczyły w nim uczniowie klas I-III. Podczas zajęć st. sierż. Sylwia Ochmańska zapoznawała najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, z ogólnymi przepisami ruchu pieszych i rowerzystów. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy, gdzie dzieci mogły wcielić się w pieszych.

Wszyscy wiemy, jak wiele zależy od bezpiecznego i prawidłowego zachowania naszych pociech. Aby mogły prawidłowo postępować, muszą się najpierw tego nauczyć. Dlatego nowodworscy policjanci poprzez spotkania, prelekcje i pogadanki wspierają nauczycieli. Dyrektorzy szkół, którzy są zainteresowani zorganizowaniem spotkania dzieci i młodzieży z policjantami proszeni są o kontakt z st. sierż. Sylwią Ochmańską, tel. (22) 60 44 266 lub 600 997 276.

KPP Nowy Dwór Maz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.