Strażacy kwestowali z WOŚP na terenie terminala lotniska Warszawa – Modlin

W niedzielę w Polsce jak i na całym świecie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Liczne sztaby zostały stworzone również na terenie powiatu nowodworskiego. Strażacy z OSP Ratownictwo Wodne po uzyskaniu wcześniejszej zgody od Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin, kwestowali na terenie terminala. Do puszek trafiły różne waluty z całego świata.

Od rana na terenie terminala można było spotkać ubranych w czerwone polary druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Ratownictwo Wodne. Zarówno pracownicy jak i służby działające na terenie lotniska, włączyły się w akcję i dołączyły do grona ofiarodawców. Pasażerowie samolotów bardzo chętnie dzielili się posiadanymi przy sobie pieniędzmi. Dzieci chętnie bawiły się z psem – ratownikiem wodnym Maksem.

Do puszek poza złotówkami, trafiły również takie waluty jak euro czy dolary oraz inne światowe waluty. Po południu puszki zostały przetransportowane do sztabu w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

Redakcja Wirtualny Nowy Dwór dziękuje Lotnisku Warszawa – Modlin za wyrażenie zgody na fotografowanie kwesty na terenie termianala.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.