Zatrzymani za posiadanie narkotyków

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku zatrzymali dwóch mężczyzn, za posiadanie środków odurzających. Teraz każdemu z nich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

24 stycznia br. chwilę po północy, nasielscy policjanci prewencji zauważyli zaparkowanego w Kosewie peugeota. W środku siedział młody mężczyzna. Mundurowi postanowili go wylegitymować. Podczas czynności okazało się, że 27- latek w kieszeni odzieży ukrył torebkę z zapięciem strunowym, z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnioną substancję. Badanie teseterem narkotykowym wykazało, że to mefedron. Mieszkaniec Pultuska trafił do pomieszzenia dla osób zatrzymanych w nowodworskiej komendzie.

W piątkową noc nasielscy patrolowcy na ul. Rynek zatrzymali do kontroli drogowej opla. W trakcie interwencji siedzący w pojeździe pasażer zaczął się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to podejrzenia mundurowych. Wkrótce okazało się, że 27- latek posiada przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili przy nim torebkę foliową z zawartością białej substancji. Badanie testerem narkotykowym wskazało na mefedron. Mieszkaniec nasielskiej gminy został zatrzymany, noc spędził w policyjnym areszcie.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, każdemu z mężczyzn grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.