Studniówka Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim

W wyjątkowym otoczeniu Hotelu Windsor w Jachrance, 2 lutego 2024 roku, studniówkowa magia ożywiła sale dzięki dwóm klasom – 5C i 5D Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Zadziwiające stroje, elegancja i entuzjazm uczniów stworzyły niepowtarzalny klimat podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Pod czujnym okiem Pani Dyrektor Beaty Janas, uczniowie wkroczyli na parkiet tańca, tworząc wir emocji i radości. Studniówkowe przyjęcie stało się symbolem wspólnoty, gdzie przyjaźń i radość były równie ważne jak lśniące suknie i muskające dźwięki muzyki.

Dyrektor Beata Janas, pełna dumy i wzruszenia, obserwowała, jak jej podopieczni celebrują ten wyjątkowy moment. Jej zaangażowanie i wsparcie dla uczniów sprawiły, że studniówka w Hotelu Windsor stanie się nie tylko wspomnieniem jednej nocy, ale również czymś, co zawsze będzie tkwić w sercach uczestników jako wyjątkowy kawałek historii ich szkolnej podróży.

Tekst: Oliwia Rybak
Foto: Łukasz Szablak PHOTOGRAPHY
Wideo: Piotr Zakrzewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.