Świadkowie śmiertelnego wypadku poszukiwani

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności w sprawie spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 12 listopada 2022 r. w miejscowości Wygoda Smoszewska. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod nr tel. 47 72 44 901 lub 47 72 44 213.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dnia 12 listopada 2022 r. około godziny 10:30 w Wygodzie Smoszewskiej gm. Zakroczym, w wyniku którego kierujący samochodem osobowym marki bmw, jadąc drogą nr 62 w kierunku Płocka, podczas manewru wyprzedzania, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki scania, w wyniku czego kierujący bmw poniósł śmierć na miejscu.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy 47 72 44 901 lub 47 72 44 213.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.