Szczęśliwego Nowego Dworu … w Płocku

15 i 16 marca w płockiej Orlen Arenie odbyły się targi kultury i promocji miast i regionów Poloniada. Nie mogło zabraknąć na nich nowodworskiego stoiska. Docenione zostało też hasło promocyjne miasta.

Stoisko nowodworskie nastawione było przede wszystkim na zaproszenie płocczan do odwiedzenia Twierdzy Modlin. Z uwagi na doskonałe połączenie drogowe nasza fortyfikacja może stanowić idealne miejsce na weekendowe wycieczki dla mieszkańców tej ponad stutysięcznej aglomeracji. Wśród odwiedzających targi dominowały rodziny z dziećmi, dlatego nasz produkt turystyczny – szlak Baśki Murmańskiej trafił do właściwego grona odbiorców. Niedźwiedzica częstująca najmłodszych słodkimi upominkami była często i chętnie fotografowana. Goście otrzymywali ponadto wydawnictwa promocyjne oraz drobne gadżety. Stoisko zainteresowało m. in. Starostę Płockiego, Michała Boszko oraz Staśka Wielanka, który występował drugiego dnia targów. Odbieraliśmy także liczne wyrazy sympatii od osób urodzonych w Nowym Dworze Mazowieckim oraz dawnych żołnierzy modlińskiej jednostki.

Podczas Poloniady odbyła się również tzw. Gala Kogutów, na której wystawcy rywalizowali o nagrody w kilku kategoriach związanych z kulturą i promocją. Bardzo miło nam poinformować, że decyzją niezależnego jury hasło:Szczęśliwego Nowego Dworu! zajęło pierwsze miejsce w swojej kategorii. Fakty Nowodworskie były z kolei nominowane do miana najlepszego wydawnictwa promocyjnego i informacyjnego.

Mimo fatalnej pogody, według szacunków organizatora, targi odwiedziło kilka tysięcy osób. Oprócz Nowego Dworu Mazowieckiego prezentowały się m. in. Olsztyn, Grudziądz, Puławy, Sandomierz i Białystok.

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej, który obsługiwał wydarzenie pozytywnie je ocenia. Liczymy na to, że chociaż część osób, która odwiedziła nasze stoisko, zobaczymy w Nowym Dworze. Tym bardziej, że wiele osób zadawało konkretne pytania o możliwość zwiedzania, inwestycję w koszarach, organizację wycieczek.

Życzymy Szczęśliwego Nowego Dworu! i zapraszamy do nas.

www.nowydwormaz.pl

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.