Termomodernizacja laboratorium Nowodworskiego Centrum Medycznego

Fundusze europejskie wspierają także walkę o czyste powietrze. Kolejny ekologiczny projekt zrealizuje Nowodworskie Centrum Medyczne. Termomodernizacja laboratorium szpitala wpłynie na zmniejszenie zapotrzebowania na energię i kosztów utrzymania budynku. Zwiększy się komfort pracy.

Remont będzie kompleksowy. Prace będą polegały na ociepleniu ścian i stropodachu, wymianie okien i drzwi, wymianie instalacji centralnego ogrzewania. Aby kontrolować zużycie ciepła i wody zamontowane zostaną zawory termostatyczne, armatura wodooszczędna oraz liczniki ciepła. Dodatkowo na dachu zamontowane będą panele fotowoltaiczne.

Realizacja projektu poprawi warunki pracy w szpitalu. Zwiększy się też efektywność energetyczna, co przełoży się na duże oszczędności i zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery, a tym samym lepszą jakość powietrza w Nowym Dworze Mazowieckim.

Tytuł projektu: Termomodernizacja budynku laboratorium szpitala Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Beneficjent: Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim
Całkowita wartość projektu: 1 174 557,28 zł
Dofinansowanie z UE: 609 110,00 zł
Działanie: 4.2 Efektywność energetyczna

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.