Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Translud zawiesza kursy i uruchamia nową trasę

Od  9 stycznia firma Translud zawiesza kilka połączeń na trasie z Zakroczymia do Warszawy przez Jabłonnę. Dzięki temu przewoźnik zawieszony tabor będzie mógł przerzucić od połowy lutego na nową trasę z Modlina Twierdzy do Warszawy (Metro Młociny).

W dni powszednie od 9 stycznia zawieszone zostaną kursy w dni powszednie:

Z Modlina Twierdzy do Warszawy Centrum o godzinie 11:15, 13:45, 14:45 i 15:30. Z Zakroczymia do Warszawy Centrum o godzinie 14:35

Z Warszawy kurs do Modlina Twierdzy o godzinie 16:40

Z Warszawy kursy do Zakroczymia o godzinie 12:45, 15:05, 16:00

W sobotę przewoźnik zawiesi również połączenie z Modlina Twierdzy do Warszawy o godzinie 21:00 i powrót z Warszawy o godzinie 22:15.

Przewoźnik informuje, że na wymienionych kursach jest niska frekwencja pasażerów, co przekłada się na straty. Jak dowiedziała się nasza redakcja, właściciel firmy Translud w Urzędzie Marszałkowskim złożył projekty rozkładów jazdy na trasie Modlin Twierdza – Warszawa Metro Młociny. Translud planuje uruchomienie nowej trasy od połowy lutego.

6 thoughts on “Translud zawiesza kursy i uruchamia nową trasę

  1. Nie rozumiem czemu najpierw odwołują 10 połączeń – kolejni klienci odejdą od przewoźnika, a dopiero w dalszej perspektywie obiecują nową linię… O tej nowej linii kierowcy wspominali już w 2015 roku, że od września uruchomią. Jakoś terminy się odsuwają a w zamian nam odwołują kursy… Spoko – ludzie znajdą alternatywę. Tylko szkoda mieszkańców Twierdzy.

    1. Jednym z wymienionych kursów wracam z pracy (15.05) autobus jest przepełniony, wraca nim też sporo młodzieży szkolnej stąd moje zdziwienie że jest małe zainteresowanie jak twierdzi przewoźnik a Młociny to tak dla zamydlenia oczu, żeby ludzie nie gadali, pewnie jeden kurs. Translud przestał szanować pasażerów, powinien jednak pamiętać, że to my ich utrzymujemy.

  2. Proszę zamurujcie wjazdy do twierdzy jak bywał Postawcie osiłków i wykończcie mieszkańców ………….Już i tak ledwie można poruszać się komunikacją. Sa godziny niemocy Urzędniczej.Zostaje dwójka nad rowem a dla atrakcji czasem po łubie.
    Zastanówcie się trochę nad tymi rozkładami!!!!!!!!!!!!

  3. Prosimy pamiętać o pasażerach którzy by jezdzili na trasie Warszawa Olszewnica Krubin Janówek 1 oraz Janówek 2 i do Nowego Dworu Mazowieckiego jest to linia potrzebne , gdyż łonczyła by Warszawę z Nowym Dworem Mazowiecki i przy okazji zabierała by młodzież do szkoły i przychodni dzieki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.