Trzy osoby z Modlina Twierdzy zatrzymane z narkotykami

Policjanci z nowodworskiej komendy, kilka dni temu zatrzymali trzy osoby, przy których ujawnili środki odurzające. Cała trójka usłyszała zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Nadzór nad postępowaniami prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

16 czerwca 2023 r. około godz. 22:30, policjanci pełniący służbę na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego podjęli dwie interwencje, które doprowadziły do zatrzymania kobiety i mężczyzny, posiadających przy sobie środki odurzające.

Pierwsza kontrola miała miejsce na ul. Bema w Modlinie Twierdzy. Podczas czynności mundurowi ujawnili, że 42- latka z Wrocławia posiada przy sobie słoik, a w nim ukryte torebki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę, a ujawnione przy niej substancje zabezpieczyli. Chwilę później na Alei Przewodników w Modlinie Twierdzy, nowodworscy kryminalni skontrolowali 30- latka z Wrocławia. W trakcie podjętej interwencji wyszło na jaw, że mężczyzna ma ukryte przy sobie środki odurzające w postaci: amfetaminy, marihuany, kodeiny i THC. 30- latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy.

Następnego dnia przed południem, również w Modlinie Twierdzy, policjanci nowodworskiego Wydziału Kryminalnego interweniowali wobec 28- latka z Ukrainy. Podczas przeprowadzonej kontroli mundurowi ujawnili przy nim amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany, a substancja zbezpieczona.

Cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Każdej z tych osób grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3. Postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.