Ukradli stalowe belki

Policjanci z komisariatu w Czosnowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież elementów stalowych z budynku mieszkalnego. 51-letni Waldemar S., 47-letni Wojciech N., i 28-letni Andrzej B., mieszkańcy powiatu nowodworskiego, usłyszeli już zarzuty. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec lutego do komisariatu w Czosnowie zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że z jego niezamieszkałego budynku mieszkalnego nieznani sprawcy dokonali kradzieży elementów stalowych o wartości 1200 zł. Do zdarzenia prawdopodobnie doszło w okresie ostatnich 3 miesięcy.

Funkcjonariusze przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy. Dzięki czynnościom zakrojonym na szeroką skalę, policjanci ustalili i zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o kradzież. Wszyscy w rozmowie z policjantami przyznali się do przestępstwa. Wczoraj podejrzani usłyszeli zarzuty i dobrowolnie poddali się karze. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

 

Policja Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.