Umowa na remonty dróg w Nowym Dworze Mazowieckim podpisana

W drodze przetargu wykonawcą zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj zostało Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OK-BUD Piotr Morawski. Wyremontowane zostaną ulice Ledóchowskiego i Chłodnia, Zakroczymska, Warszawska, Lotników i Przejazd. Koszt inwestycji to prawie 5,5 mln zł, z czego 5 mln stanowi dofinansowanie z programu Polski Ład.

Wymienione ulice znajdują się w strefie ochrony konserwatorskiej. Zgodnie z umową prace powinny zakończyć się najpóźniej latem przyszłego roku. Wtedy w centrum miasta i główną ulicą w Modlinie Twierdzy będziemy jeździć po nowych, równych asfaltowych dywanach i chodzić po zmodernizowanych chodnikach. Wykonawca zobowiązał się udzielić 5 lat gwarancji na wykonane roboty budowlane.

Zakroczymska będzie remontowana na odcinku od Warszawskiej do Kościuszki, Warszawska – od Ronda 2 Mazowieckiego Pułku Saperów do skrzyżowania z Mazowiecką, Przejazd – od Sukiennej do Lotników, Lotników – od Daszyńskiego do Wybickiego

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.