W święta bez autobusów. Poznaj szczegóły

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia podróż autobusem będzie bardzo utrudniona. Zarówno PolonusBUS jak i Translud w tym dniu, nie będą realizować żadnych kursów. Mieszkańcy Zakroczymia, Pomiechówka czy Modlina Twierdzy, zdani są na transport samochodowy. 

25 Grudnia

W pierwszy dzień świąt nie pracuje również lotnisko Warszawa – Modlin, więc i nie kursują autobusy na trasie Port Lotniczy – Stacja Kolejowa Modlin. 

W pierwszy dzień świąt pociągi Kolei Mazowieckich kursują według niedzielnego rozkładu jazdy. 

Całą dobę pracują taksówkarze w Nowym Dworze Mazowieckim. Taksówkę można zamówić dzwoniąc pod numer 500-606-106.

W razie awarii samochodu polecimy sprawdzonych fachowców. Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji pod numer 22 713-02-12. 

Linie dowozowe uruchamiane przez gminę Wieliszew (L9, L10, L11) kursują według świątecznego rozkładu jazdy. 

26 Grudnia

W drugi dzień świąt pracuje lotnisko Warszawa – Modlin i linie dowożące pasażerów. PolonusBUS nie realizuje kursów na regularnych liniach. Firma Translud uruchamia kursy z Zakroczymia (Modlin Twierdza) do Warszawy, według rozkładu jazdy dnia świątecznego. Pociągi Kolei Mazowieckich kursują według niedzielnego rozkładu jazdy. 

Taksówkarze świadczą swoje usługi przez cały okres świąt. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas pod numerem 500-606-106. 

Przez całe święta dyżurują nasi reporterzy dyżurni pod numerem 22 713-02-12 oraz pod adresem [email protected]

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.