Wągrodno: Odnaleziono zwłoki Marty B.

Policjanci oficjalnie zakończyli poszukiwania zaginionej Marty B. z Wągrodna. Chwilę przed godziną 21 Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poinformował, że odnalezione ciało kobiety to poszukiwana od tygodnia zaginiona. Zwłoki zostały ujawnione pod warstwą ziemi. Wszystko to dzięki determinacji strażaków ochotników.

Przez cały wtorek (17.07) na terenie Wągrodna i okolic prowadzono intensywne działania poszukiwawcze. Zadysponowano Jednostkę OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy do przeszukania akwenów wodnych. Do wsparcia poszukiwań przybyli strażacy z Legionowa wraz ze specjalistycznym sonarem. W tym samym czasie sekcja poszukiwawcza wraz ze strażakami z okolicznych jednostek OSP przeszukiwała okoliczne tereny.

Jeden ze strażaków wziął metalowy pręt i sprawdzał wysypaną ostatnio ziemię przy domu zaginionej. W pewnym momencie natrafił na nienaturalne uwarstwienie gleby. Po ujawnieniu zwłok i okazaniu rodzinie ustalono, że ciało należy do poszukiwanej 71-letniej Marty B.

Policja do poszukiwań zadysponowała również śmigłowiec z Komendy Głównej Policji.

Śledztwo w sprawie śmierci kobiety prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.