Wągrodno: Poszukiwania zaginionej Marty Borzyńskiej

W czwartek (12.07) chwilę przed godziną 11 policja poprosiła strażaków o pomoc w poszukiwaniach osoby zaginionej w miejscowości Wągrodno gm. Nasielsk.

Zaginiona to:
– Marta (Wiesława) Borzyńska
Zamieszkała w Wągrodnie gm. Nasielsk.

Rysopis zaginionej: wiek 71 lat, wzrost 150 cm, waga około 80 kg, krępej budowy ciała, włosy krótkie siwe, twarz okrągła, oczy koloru piwnego. Brak informacji co do ubioru kobiety.

Zaginiona widziana była w czwartek w jednym z salonów fryzjerskich w centrum Legionowa. Policjanci sprawdzają wszystkie tropy.

Działania policjantów i strażaków w czwartek (12.07) nie przyniosły rezultatu. W poszukiwaniach wykorzystano psy specjalizujące się w poszukiwaniach zaginionych osób należące do jednostek OSP Ratownictwo Wodne i OSP Jabłonna. Niestety przed północą przerwano poszukiwania. W piątek od rana kontynuowane są poszukiwania w terenie. Przed południem zapadła decyzja o zadysponowaniu sprzętu pływającego i przeszukaniu pobliskich jezior.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.