Wakacyjne połączenie północnego Mazowsza z Trójmiastem i Ustką

Już ruszył „Słoneczny” – wakacyjny pociąg Kolei Mazowieckich. Dojedziemy nim wygodnie nad Bałtyk. Od czasu uruchomienia połączenia w 2005 r., cieszy się ono niesłabnącą sympatią turystów. „Słoneczny” znakomicie sprawdza się w rodzinnych, wakacyjnych wyprawach nad morze. Składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych – klimatyzowanych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością, a także wyposażonych w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery.

– Pociąg „Słoneczny” w barwach Kolei Mazowieckich wrócił właśnie na tory. To dobra wiadomość dla wszystkich planujących wypoczynek nad morzem. Życzę udanych podróży i zachęcam do skorzystania z oferty mazowieckiego przewoźnika. Jest wygodnie, szybko i sympatycznie – podkreśla marszałek Adam Struzik.

„Słoneczny” w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia kursuje codziennie, do 1 września 2024 r.

Dodatkowy kurs do Gdyni
„Słoneczny Bis” w relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna – Warszawa Zachodnia będzie uruchomiony 6 i 7 lipca w związku z festiwalem Open’er oraz 15 i 18 sierpnia (długi weekend).

Cena biletu normalnego na przejazd pociągiem „Słoneczny” i „Słoneczny Bis” z Warszawy do Gdyni Głównej (lub odwrotnie) wyniesie 60 zł, a do Ustki (lub odwrotnie) 75 zł. Od ceny podstawowej zastosowanie mają ulgi handlowe i ustawowe. W cenie biletu można zabrać ze sobą rower lub psa.

Gdzie nabyć bilety?
-w aplikacji mobilnej KM,
-w kasach biletowych,
-w biletomatach,
-u kierownika pociągu w dniu przejazdu,
-w aplikacji mobilnej SkyCash i mPay,
-na stronie przewoźnika.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.