Zgon na rynku w Zakroczymiu

W piątek (28.06) na rynku w Zakroczymiu tuż przy Ośrodku Zdrowia doszło do nagłego zatrzymania krążenia u 50-letniego mężczyzny. Pierwsi z pomocą ruszyli pracownicy placówki medycznej a po chwili na miejscu pojawili się również strażacy z OSP Zakroczym. Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Lekarz stwierdził zgon.

Strażacy parawanem odrgodzili miejsce działań medycznych. Personel ośrodka zdrowia a następnie zespół Ratownictwa Medycznego i załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego walczyła o życie mężczyzny. Miejsce działań zabezpieczali policjanci z Posterunku w Zakroczymiu.

Po blisko godzinnej resuscytacji krążeniowo oddechowej nie udało się przywrócić funkcji życiowych u 50- latka. O zdarzeniu powiadomiony został prokurator oraz grupa śledczo dochodzeniowa z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu wykonane zostaną czynności procesowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.