Weekendowy spacer z przewodnikiem po Twierdzy Modlin

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda najdłuższy budynek w Europie? Już w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 13:00 będziecie mieli idealną okazje poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin, zejść do aresztu, przejść setki metrów korytarzy, przeżyć przygodę, a to wszystko pod opieką przewodnika!

Między innymi zobaczycie:
-Dziedziniec Koszar Obronnych
-Brama Kadetów
-Schrony OPL
-Wieża Wodna
-Kuchnia, stołówka
-Stacja Gołębi Pocztowych
-Galeria Strzelecka
-Areszt / dawne więzienie carskie
-Dwa tarasy widokowe na Wieży Czerwonej
-Wystawa multimedialna w Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197.

I jak jesteście gotowi na podbijanie Twierdzy Modlin? Lepiej się pośpieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona !!! Przypominamy! Ubierzcie się ciepło, załóżcie wygodne buty bo nie ma złej pogody tylko nieprzygotowani turyści. Zwiedzanie zaczyna się z reguły kilka minut po wyznaczonym czasie ponieważ nasz przewodnik ma miękkie serce i czeka na spóźnialskich. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których pokonacie około 3 kilometrów. Trasa zwiedzania prowadzi przez niedostępny obszar Koszar Obronnych. Całkowity koszt: 35zł/osoba.

Spotykamy się w sobotę i niedziele o godzinie 13:00 pod Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Wjazd przez szlabany (Wjazd A) na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.