Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wilki zaobserowowane w rejonie Kępy Zakroczymskiej

Urząd Miejski w Zakroczymiu poinformował, że w ostatnim czasie docierają informacje o obecności wilków na terenach Kępy Zakroczymskiej w rejonie rzeki Wisły. Urząd zaapelował o zachowanie szczególnej ostrożności. 

Urzędnicy apelują o zwiększony nadzór nad zwierzętami domowymi i gospodarskimi. Mieszkańców uprasza sie o zamykanie posesji oraz zabezpieczenie odpadów komunalnych, tak aby nie stały się one pożywieniem dla dzikich zwierząt.

W przypadku napotkania wilka lub wilków należy zachowywać się głośno i spokojnie się oddalać. Nie nawiązywać kontaktu wzrokowego. Nie należy również zachowywać się w sposób nerwowy i w panice uciekać.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.