Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wirtualny Nowy Dwór na Facebooku z 20.000 polubień

Wirtualny Nowy Dwór to największy i najbardziej aktualny serwis informacyjny w powiecie nowodworskim. Codziennie prezentujemy informację z powiatu i okolic. Żyjemy tym co dzieje się w powiecie i regionie. Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia od ponad 11 lat.

Nasz portal regularnie odwiedza od 50 do 70 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Doceniają to również reklamodawcy i partnerzy biznesowi. Każda informacja w naszym portalu przedstawiana jest obiektywnie i bezstronnie. Towarzyszymy działaniom służb czy samorządów na terenie powiatu. Nie wypowiadamy swoich prywatnych opinii politycznych. Sygnały od naszych czytelników, sprawdzamy z pełną dokładnością.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę pod adresem www.wirtualnynowydwor.pl oraz adresem [email protected]. Reporter dyżurny czeka na Wasze zgłoszenia pod numerem 22 304-14-50 lub na profilu Facebook – https://www.facebook.com/wirtualnynowydwor/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.