Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Uderzył w samochód stojący na pasie awaryjnym

W środę (4.05) o godzinie 11:24 dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu odebrał zgłoszenie o wypadku na DK7 w miejscowości Łomna Las na 340 kilometrze drogi w kierunku Gdańska. Zgłoszenie natychmiast zostało przekazane do służb ratunkowych na terenie powiatu nowodworskiego.

Na miejscu już po paru minutach byli strażacy z OSP Łomna a następnie zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz patrol ruchu drogowego z nowodworskiej komendy i zespół Ratownictwa Medycznego.

Strażacy udzielili pierwszej pomocy 48-letniej kobiecie a następnie przekazali medykom. Jak się okazało obrażenia jakie odniosła kobieta, były na tyle poważne, że trzeba było przewieźć ją do szpitala.

Jak ustalili policjanci 48-letnia kobieta jadąc samochodem marki Dacia zjechała na pas awaryjny aby usunąć awarię w swoim pojeździe. W pewnym momencie 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego jadąc samochodem marki Volkswagen, uderzył w stojący pojazd Dacia. Volksawagen po zderzeniu przewrócił się na bok.

Utrudnienia w miejscu wypadku trwały blisko 2 godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.