Witek Muzyk Ulicy w Nowym Dworze Mazowieckim

Już w najbliższy piątek w klubie Warszawska 40 w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpi Witek Muzyk Ulicy. Jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci Polskiej sceny muzycznej. Jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą. Muzyk który z Warszawskich ulic i stacji metra gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe Polskie sceny, koncertuje w m.in w USA, Anglii i Irlandii, wydał dwie płyty i w tym roku zagra m.in na Festiwalu Woodstock.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Artysta, który niedawno zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowaną przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. M.in. grając na ulicach.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Nowa gwiazda prosto z ulicy
Witek Muzyk Ulicy wpisuje się w długą tradycję miejskich bardów. Ma za sobą wiele trudnych doświadczeń – wymykający się spod kontroli kredyt frankowy, więzienie poza granicami Polski, emigrację zarobkową, przemyt, rozstanie… Mimo to wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.
źródło: ESKAROCK

Miejsce Koncertu:
klub Warszawska 40 Nowy Dwór Mazowiecki ul.Warszawska 40 .
Start godz :20:00
Dzieci do lat 12 wstęp 1 zł.
Bilet normalny w przedsprzedaży online 60zł.
w dniu koncertu 80 zł.
bilety można zarezerwowac w cenie przedsprzedażowej pisząc do strony muzyka na fb.

https://www.facebook.com/events/398728334016881/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.