Wpadł poszukiwany listem gończym

Sumienna praca policjantów Wydziału Kryminalnego przyczyniła się w ostatni piątek do zatrzymania 41- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, nakazem doprowadzenia oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją sądu, najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

27 maja 2022 r. rano, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się pod jeden z adresów na terenie miasta. Według posiadanych przez nich informacji u swojej konkubiny miał ukrywać się poszukiwany mężczyzna. Dobre rozpoznanie funkcjonariuszy pionu kryminalnego pozwoliło na szybką realizację sprawy.

41- latek był poszukiwany na podstawie aż trzech podstaw prawnych. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej wydał za nim list gończy w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, a także zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i doprowadzeniu do aresztu. Natomiast Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał nakaz doprowadzenia i odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności,

Policjanci zatrzymali poszukiwanego w jednym z mieszkań na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna najbliższych 9 miesięcy spędzi za kratkami, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.