Zatrzymani z narkotykami

W ciągu jednego dnia nowodworscy policjanci zatrzymali aż trzy osoby posiadające środki odurzające. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii każdej z nich grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

26 maja br. nowodworscy kryminalni zatrzymali na terenie miasta 18- latkę, która posiadała przy sobie mefedron. Kobieta trafiła do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, w nowodworskiej komendzie policji.

Tego samego dnia wieczorem, funkcjonariusze Wydziału Prewencji podczas kontroli drogowej na ul. Thommee, ujawnili u 22- latka torebkę foliową, a w niej susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został przez mundurowych zatrzymany.

Również nasielscy policjanci w czwartkowe popołudnie zatrzymali 26- latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Nasielszczanin w kieszeni spodni ukrył torebkę foliową z zapięciem strunowym, w której znajdowała się marihuana. Został zatrzymany.

Zgodnie z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowania są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim i w Pułtusku.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.