Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wsiadł za kierownicę mimo zakazów

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który zlekceważył aż dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. 63- latka zatrzymali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

16 czerwca 2022 r. policjanci nowodworskiej drogówki na ul. Thommee zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volksvagena. Za kierownicą pojazdu siedział 63- latek z Zakroczymia. Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie, mundurowi ustalili, że mężczyzna posiada aż dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, wydane przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zgodnie z kodeksem karnym, za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.