Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wybory 2014

Zakończyło się głosowanie w lokalach wyborczych na terenie całego kraju. Mieszkańcy powiatu nowodworskiego wybierali burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego czy Zakroczymia. Wybory samorządowe na terenie powiatu nowodworskiego do momentu zamknięcia lokali wyborczych przebiegły bez incydentów. Nad bezpieczeństwem głosujących czuwało bez mała 50 funkcjonariuszy umundurowanych i po cywilnemu. Oprócz zabezpieczenia prewencyjnego policjanci reagowali na każde zgłoszenie ewentualnych przypadków naruszenia ciszy wyborczej oraz zakłócenia samych wyborów. Mundurowi nie potwierdzili żadnych incydentów niezgodnych z prawem wyborczym.

Kto zostanie burmistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska czy Zakroczymia? Wójtem Czosnowa, Leoncina, Pomiechówka? – dowiemy się w najbliższych godzinach.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.