Wyłowiono ciało poszukiwanego 19-latka

W wtorek (28.05) rano na wysokości Serocka w rzece Narwi świadkowie zauważyli dryfujące ciało. Na miejscu interweniowały służby. Okazało się, że to poszukiwany od sobotniego wieczora 19-latek z okolic Józefowa.

19-latek wraz ze znajomymi przebywał nad rzeką Narwią w miejscowości Łacha w gminie Serock. Gdy podczas pływania w rzece, znajomi stracili go z pola widzenia, powiadomili służby ratunkowe. Natychmiast ruszyła akcja ratownicza z udziałem Straży Pożarnej z Legionowa, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz OSP Legionowo i OSP Ratownictwo Wodne. Przybyła również Specjalistyczna Grupa Wodno Nurkowa z JRG 1 w Warszawie.

Strażacy i ratownicy WOPR cały sobotni wieczór przeszukiwali rzekę w miejscu zdarzenia, niestety nie natrafiono na 19-latka. W niedzielę i poniedziałek kontynuowano poszukiwania ciała w rzece. W tym celu użyto sonaru, echosondy oraz drona. Niestety nie odnaleziono poszukiwanego. We wtorek (28.05) chwilę po godzinie 7 rano na wysokości mola w Serocku świadkowie zauważyli dryfujące na wodzie ciało. Po wyciągnięciu na brzeg ustalono, że to poszukiwany 19-latek.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.