Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wymysły: Poszukiwany zatrzymany w pościgu

Policjanci z Wydziały Kryminalnego nowodworskiej komendy zatrzymali wczoraj wieczorem 38-letniego Cezarego M., który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Teraz trafi do aresztu, aby odbyć karę 11-tu miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od alimentów.

Nowodworscy kryminalni poszukiwali 38-letniego Cezarego M., mieszkańca naszego powiatu, od kilku miesięcy. Mężczyzna unikał kontaktu z policją, aby nie trafić do zakładu karnego. Wczoraj wieczorem, kryminalni ustalili, że poszukiwany przebywa w Wymysłach gm. Pomiechówek. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. 38-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Cezary M. trafił do policyjnej celi, a dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu. Tam odbędzie zasądzoną karę, za popełnione przestępstwo.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.