Wypadek w Zapieckach

W niedzielne przedpołudnie na terenie gminy Pomiechówek doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Pasażer jednego z nich trafił do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i zachowanie szczególnej ostrożności.

5 września o godz. 10:00 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego udali się do miejscowości Zapiecki w gminie Pomiechówek. Według zgłoszenia doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów nowodworskiej drogówki wynikało, że kierujący renault 74-latek z Legionowa, jechał drogą gminną od miejscowości Popowo Borowe w kierunku DW 632. Na skrzyżowaniu, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie zastosował się do znaku A-7 i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu kierowcy audi, który jechał od Nasielska w kierunku Dębego. W wyniku zderzenia pasażer renault trafił do szpitala.

Policjanci jeszcze raz przypominają: jedź ostrożnie i myśl nie tylko o sobie, ale również o innych uczestnikach ruchu drogowego. Dlatego warto ściągnąć nogę z gazu i bezpiecznie, cało i zdrowo, dotrzeć do miejsca docelowego. Pamiętajmy również o stosowaniu się do zasady ograniczonego zaufania na drodze.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.