Z przesłuchania trafił prosto do aresztu

Przed organami ścigania się nie ucieknie. Przekonał się o tym 34- letni mieszkaniec Zakroczymia, który przyszedł na przesłuchanie do tamtejszego posterunku. W trakcie czynności okazało się, że jest on poszukiwany. Trafił już do jednostki penitencjarnej.

4 maja 2022 r. do Posterunku Policji w Zakroczymiu zgłosił się 34- latek. Mężczyzna został przesłuchany przez jednego z funkcjonariuszy, w związku z wykroczeniem. Podczas czynności policjant sprawdził mieszkańca Zakroczymia w policyjnym systemie. Szybko okazało się, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Kwidzynie wydał nakaz doprowadzenia 34- latka do jednostki penitencjarnej.

Zaskoczony mężczyzna z przesłuchania trafił prosto do pomieszczenia przeznaczonego dla osób zatrzymanych, w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Stamtąd został przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie teraz karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwo.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.