Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dzielnicowi zatrzymali 24- latka z narkotykami

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali mieszkańca Warszawy, który miał przy sobie ponad 6 gramów marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pełnili służbę obchodową na terenie miasta. Chwilę po godz. 8:00 rano, na ul. Przejazd podjęli legitymowanie wobec dwóch mężczyzn. Podczas interwencji u jednego z nich, 24- letniego mieszkańca Warszawy ujawnili torebkę foliową, a w niej susz roślinny koloru zielonego. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję, a mężczyznę przewieźli do komendy. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na marihuanę.

24- latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia. Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.