Zaatakował metalową rurką

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 56-letniego Eugeniusza M., który podejrzany jest o uszkodzenie pojazdu oraz naruszenie czynności narządu ciała jego właścicielce. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił pod dozór policji. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. W miniony piątek po godzinie 13.00 do nowodworskiej komendy zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że została na drodze zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona jechała swoim samochodem ul. Gen. Thommee i oczekiwała na skręt do Nowego Dworu za mostem na rzece Narew. W pewnym momencie kierowca opla wysiadł z pojazdu i uderzając metalową rurką uszkodził przednią szybę audi A3 pokrzywdzonej. Następnie przerażona kobieta wysiadła z samochodu i otrzymała cios rurką w rękę. Napastnik wrócił do swojego opla i odjechał.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia sprawy. W troku czynności funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego napastnika. 56-letni Eugeniusz M., został zatrzymany i trafił do celi. Mężczyzna usłyszał zarzuty, trafił pod dozór policji i decyzją prokuratora ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

 

Komenda Powiatowa Policji

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.