Zakroczym: 24-latek z zarzutami za kradzież i narkotyki

Nowodworscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ma związek z kradzieżami w jednym ze sklepów sieciowych. Dodatkowo 24-latek miał przy sobie i w miejscu zamieszkania ponad 11 gramów prawdopodobnie „ecstasy”. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Teraz może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni pracowali nad sprawą kradzieży w jednym ze sklepów w Zakroczymiu. Ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć 24-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

W trakcie prowadzonych czynności zatrzymali mężczyznę na ulicy. 24-latek miał przy sobie torebkę z białym proszkiem, którym jest prawdopodobnie „ecstasy”. W mieszkaniu podejrzanego mundurowi znaleźli kolejne porcje specyfiku. W sumie do policyjnego depozytu trafiło ponad 11 gramów narkotyku.

24-latek usłyszał zarzut kradzieży art. spożywczych i przemysłowych na ponad 549 zł oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna decyzją prokuratora trafił pod dozór policji.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.