Zakroczym: Burmistrz powołał swojego zastępcę

Na pierwszej sesji Rady Miejskiej w Zakroczymiu, burmistrz Artur Ciecierski poinformował o powołaniu na stanowisko swojego zastępcy dotychczasową sekretarz Agatę Januszewską. Nowa zastępca burmistrza pełnić będzie obie funkcję po pół etatu. Tym samym urząd zaoszczędzi na zatrudnianiu nowego sekretarza. 

Urząd Miejski w Zakroczymiu funkcjonował przez ostatnie lata bez zastępcy burmistrza.  Na początku urzędowania  w poprzedniej kadencji Artur Ciecierski posiadał doradcę, który pomógł przygotować i poprowadzić program naprawczy w gminie. Pozostałe lata burmistrz Ciecierski nie posiadał swojego zastępcy. W czasie nieobecności zastępowała go sekretarz Agata Januszewska.

– Agata Januszewska jako sekretarz gminy spełniła z nawiązką oczekiwania całego urzędu miejskiego. Posiada również walory reprezentacyjne. Wobec jej kompetencji nie zastanawiałem się nawet chwili i już dawno podjąłem tę decyzję. Cieszę się, że przyjęła moją propozycję. Będzie pełnić obie funkcje jednocześnie. – mówi Artur Ciecierski burmistrz Zakroczymia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.