Nowy Dwór Maz: Zaginął Konrad Pokorski

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Konradem Pokorskim synem Krzysztofa, który po raz ostatni widziany był 14 listopada 2018 roku w miejscu zamieszkania. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

14 listopada 2018r. po 13.00 ostatni raz widziany był i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną Konrad Pokorski ur. 1 listopada 1990 roku.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, oczy koloru piwnego. W momencie zaginięcia ubrany był w szare dresowe spodnie, czerwono-szarą bluzę z kapturem i czarne buty sportowe z czerwonymi piętami. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne w niebieskich oprawkach.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.