Wielki Bieg do Centrum Zdrowia Dziecka

W sobotę (24.11) o godzinie 8 z Lotniska Warszawa – Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, wystartuje sztafeta biegowa do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wszystko po to aby zebrać pieniądze na leczenie 7- letniego nowodworzanina Kacpra Zagozdona.

Trasa biegu wytyczona została przez Nowy Dwór Mazowiecki, Kazuń, Czosnów, Łomnę, Dziekanów Polski, Łomianki i Warszawę. Na czas biegu ulice blokować będą funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji.  Podczas biegu prowadzona będzie zbiórka pieniężna na leczenie młodego nowodworzanina.

Podczas biegu prowadzona będzie zbiórka smsowa oraz do puszek, które posiadać będą uczestnicy biegu oraz wspomagający studenci. Całość transmitowana będzie w naszym portalu a sygnał przekazany również na naszej stronie. W biegu udział weźmie min. Jacek Kowalski – przewodniczący Komitetu Społecznego, Małgorzata Wójcik – koordynatorka biegu wraz z członkami komitetu społecznego. Nie zabraknie żołnierzy, strażaków i studentów.  Każdy może dołączyć do biegu i pobiec choćby kilometr dla Kacperka.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.