Modlin Stary: Dwóch mężczyzn zatrzymanych za podpalenie

Nowodworscy kryminalni rozwiązali sprawę podpalenia samochodu. Do zdarzenia doszło 17 października w okolicy ul. Thommee. Mundurowi do tego dochodzenia zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat. Dodatkowo podejrzani mieli związek z kradzieżą spodni w jednym z nowodworskich sklepów oraz włamaniem do auta, skąd został zabrany akumulator. Obaj usłyszeli już zarzuty i trafili pod dozór policji. Teraz może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni pracowali na rozwiązaniem sprawy podpalenia forda galaxy. Do zdarzenia doszło nad ranem 17 października br. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili dwóch podejrzanych o to przestępstwo.

27-letni Daniel C. i 30-letni Marcin S. zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Ponadto okazało się, że obaj mogą mieć związek z kradzieżą markowych spodni w jednym z nowodworskich sklepów oraz włamaniem do samochodu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił podejrzanym postawić w sumie 3 zarzuty. Prokurator zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.