Zakroczym: Dzieci wypoczywają nad morzem

W sobotę (21.07) z inicjatywy Burmistrza Zakroczymia Artura Ciecierskiego, grupa dzieci pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wyjechała na upragniony wypoczynek nad morze.

30 osób oraz opiekunowie i organizatorzy, udali się gminnym autobusem do Stegny gdzie spędzą czas wypoczywając nad morzem. Gmina od 4 lat organizuje letni wypoczynek dla dzieci biorąc na siebie koszty paliwa, kierowcy i pobytu dzieci nad morzem. W tym roku na letni wyjazd przeznaczono 22 tysiące złotych. Młodzi mieszkańcy gminy Zakroczym do domów wrócą 2 sierpnia.

Już w 2015 r. pomimo programu naprawczego uznałem, że warto organizować takie kolonie. Przez 10 lat jako nauczyciel WF organizowałem obozy i kolonie i z doświadczenia wiem dobrze, że są rodziny które nie wyślą swoich dzieci za odpłatnością. Zawsze podkreślałem i tego stanowiska nie zmienię nigdy. Dzieci i młodzież to mój priorytet – mówi naszej redakcji Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.