Zakroczym: Gmina zaprasza na zimowisko.

W Zakroczymiu jak i w roku poprzednim przez pierwszy tydzień ferii zimowych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbywać się będzie akcja Zima w Mieście. Uczniowie będą mieć zapewnioną opiekę oraz wyżywienie.

– Startujemy w pierwszym tygodniu ferii tj. 1-5 luty. W godzinach od 10-14 urząd postara się zaopiekować dziećmi i młodzieżą z całego terenu gminy – informuje naszą redakcję Sebastian Koczanowski opiekun zimowiska.

Zajęcia o charakterze opiekuńczo wychowawczym prowadzić będą pedagodzy z trzech szkół SP Wojszczyce, SP Emolinek oraz Zespół Szkół z Zakroczymia. W tych dniach dzieci będą mogły całkowicie za darmo zjeść śniadanie oraz obiad składający się z dwóch dań.

– Przygotowaliśmy móc atrakcji. Wyjazd do kina, na łyżwy, basen, karnawał wraz z wesołym miasteczkiem oraz gry i zabawy na miejscu – dodaje dyrektor Koczanowski.

Burmistrz Artur Ciecierski zadbał również o dowiezienie i odwiezienie dzieci. Zimowisko zorganizowano dla 170 osób ze wszystkich szkół z terenu gminy Zakroczym.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.