Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Kompleks sportowy uroczyście otwarty

W czwartek (21.11) po dwóch latach prac, uroczyście oddano do użytku kompleks sportowy przy Szkole Podstawowej w Zakroczymiu. Cała inwestycja kosztowała ponad 3,3 mln złotych.

Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście w tym przedstawiciele władz lokalnych oraz radni miejscy. Wartość całej inwestycji podzielonej na dwa etapy wyniosła 3,3 mln złotych z czego Gmina Zakroczym, uzyskała dofinansowanie w kwocie 1 mln złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Etap I zakładał:
– Budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej
– Budowę boiska wielofunkcyjnego
– Budowę bieżni lekkoatletycznej 100 metrowej
– Budowę placu zabaw
– Modernizację trybuny poprzez instalację krzesełek

Etap II zakładał:
– Budowę budynku sanitarno socjalnego do obsługi obiektu sportowego
– Przebudowę sali gimnastycznej wraz z zapleczem sanitarno socjalnym z szatniami dla dzieci
– Budowę strefy rekreacyjnej tj. siłowni plenerowej
– Budowę strefy Street Workout

Jak na potrzeby szkoły i lokalnej społeczności Zakroczym ma wreszcie wspaniały obiekt, którego nie musi się wstydzić. Jestem z tego ogromnie dumny. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego celu – mówi Artur Ciecierski, burmistrz Zakroczymia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.