Modlin Twierdza: Strażacy informują o ćwiczeniach

W dniach 25-29 listopada na terenie Modlin Twierdzy w obiektach należących do Garnizonu Modlin odbędą się warsztaty grup wysokościowych z całego kraju.

W dniach 25-29 listopada w  okolicach Modlina Twierdzy, będzie można spotkać zarówno strażaków jak i żołnierzy wraz ze specjalistycznym sprzętem. Większość ćwiczeń będzie odbywać się w okolicach budynku koszar oraz nad rzeką Narwią. Ćwiczenia zakładają różne epizody w tym ćwiczenia wysokościowe. Na dachu budynku koszar, można będzie zauważyć różne osoby. Prosimy o zachowanie spokoju i nieprzeszkadzanie w szkoleniu – informuje Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.