Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Mikołajkowy Turniej Sportowy

W sobotę (5.12) w sali sportowej przy Zespole Szkół w Zakroczymiu, odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy, organizowany od lat przez Uczniowski Klub Sportowy „Szkolniak”, który reprezentuje Sebastian Koczanowski – dyrektor Szkoły Podstawowej w Wojszczycach.

Jest to swoisty hołd składany dzieciom i młodzieży za całoroczny wkład w krzewienie kultury fizycznej na terenie gminy. Sobotnie zawody były rekordowe. Do sali w Zakroczymiu przyszło 159 uczestników. (strzelectwo pneumatyczne z karabinów 28 osób, turniej piłki siatkowej 18 dziewczynek, turniej piłki nożnej 113 osób – 18 drużyn). „Maraton” trwał od godziny 10 do 18:45 – bez przerw. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary – mówi naszej redakcji Sebastian Koczanowski.

Organizatorzy dziękują paniom: Aleksandrze Świderskiej oraz Magdalenie Koczanowskiej które pomogły zorganizować i poprowadzić zawody. Podziękowania również dla pana Artura Ciecierskiego – burmistrza gminy Zakroczym za obecność i patronat nad imprezą. Wspomnieć należy też o panu Dariuszu Gaczkowskim, który otworzył w sobotę szkolę i pilnował porządku.

Patronat medialny nad imprezą objął portal Wirtualny Nowy Dwór.

 

PJ.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.