Zakroczym: Niedzielny wypadek. 4 osoby ranne

W miniony weekend policjanci drogówki wzywani byli do pięciu zdarzeń drogowych. Do groźnego wypadku doszło wczoraj po 13.00 na drodze nr 62 w Zakroczymiu. Tam zderzyły się dwa auta osobowe. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły 4 osoby, w tym 8-letnie dziecko. Okoliczności wypadku aktualnie badają policjanci nowodworskiej komendy.

W niedzielę (7.10) po 13.00 na drodze nr 62 w Zakroczymiu (ul. BWTZ), doszło do zderzenia forda fiesty i vw polo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letnia kierująca fiestą, nie ustąpiła pierwszeństwa 41-letniemu kierowcy polo. W wyniku zdarzenia 4 osoby trafiły do szpitala (kierująca fordem jej 66-letnia pasażerka oraz 33-letnia pasażerka vw i jej 8-letnia córka).

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone jest postępowanie, w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Jednocześnie policjanci drogówki apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Zmęczenie, roztargnienie i nieuwaga, mogą powodować tragiczne w skutkach wypadki. kierowco miej oczy szeroko otwarte i zdejmij nogę z gazu!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.