Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Pielgrzymkowe miasto

Noc z soboty na niedzielę (27/28.06) w Zakroczymiu przebiegnie wyjątkowo. W szkole oraz w klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów, nocują trzy piesze pielgrzymki. W sumie około 400 pielgrzymów korzysta z gościnnych progów Zakroczymia.

W drodze do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej są pielgrzymi z Łomianek. Po noclegu w szkole w niedzielę o 5:00 udadzą się w dalszą pieszą wędrówkę do Matki Bożej. Chwilę przed 6 na dalszy szlak udadzą się pielgrzymi z Warszawy, którzy podążąją do Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą. W niedzielę rozpocznie się pielgrzymka Honoracja z Zakroczymia do Nowego Miasta nad Pilicą.

Pielgrzymka do Gietrzwałdu

Pielgrzymka do Czerwińska

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.