Zakroczym: Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 20 kwietnia 2021 r. w miejscowości Zakroczym na DK 7. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego 20 kwietnia 2021 r. około godziny 21:40, na DK 7 w miejscowości Zakroczym, w trakcie którego 38-letni ob. Ukrainy kierujący samochodem vw passat, jadąc drogą krajową nr 7 od strony Płońska w kierunku Warszawy, na wyskości wiaduktu przy ul. Kapitana Doranta, bezpośrednio przed maską pojazdu zauważył kobietę. W następstwie zdarzenia drogowego piesza poniosła śmierć na miejscu.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 775 22 01-04.

st. asp. Joanna Wielocha