Zakroczym: Urząd Gminy szuka pracowników

W poniedziałek (20.11) Urząd Gminy w Zakroczymiu opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej oferty pracy na stanowisko urzędnicze. Poszukiwane są trzy osoby do pracy w Wydziale Inwestycji i Rozwoju oraz na stanowisku ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Polityki Społecznej.

Kandydaci swoje dokumenty potrzebne w procesie rekrutacji mogą składać do 30 listopada w zakroczymskim magistracie.

Do zadań pracowników należeć będzie między innymi:
Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem procesu inwestycyjnego. Prowadzenie postępowań w zakresie przygotowania do wydania decyzji administracyjnych wynikających z ustawy – Prawo budowlane. Dokonywanie czynności kontrolnych i udział w czynnościach inspekcyjnych w zakresie przestrzegania przepisów ustawy – Prawo budowlane. Przygotowywanie i przeprowadzanie przetargów publicznych z zakresu zadań inwestycyjnych (w przypadku posiadania odpowiednich kwalifikacji). Obsługa interesantów z zakresu spraw wynikających z ustawy – Prawo budowlane. Realizacja inwestycji zgodnie z umowami, dokumentacją i projektami. Bieżąca analiza ponoszonych kosztów i ich zgodności z założonym budżetem.

Analiza możliwości pozyskania środków zewnętrznych na realizację zadań gminy. Przygotowywanie, kompletowanie oraz składanie dokumentacji aplikacyjnej. Współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu i gminnymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania środków pomocowych. Utrzymywanie bieżących kontaktów z instytucją zarządzającą/instytucją wdrażającą. Opracowywanie sprawozdań, wniosków o płatność i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji projektu. Rozliczanie dotacji pozyskanych z funduszy zewnętrznych. Podejmowanie działań w zakresie promocji projektów. Realizacja zadań z zakresu spraw społecznych gminy Zakroczym. Realizacja zadań gminy w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3. Realizacja założeń strategii rozwiązywania problemów społecznych. Realizacja zadań z zakresu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.