Zamczysko Nowe: Komendant-Rektor z wizytą w Kompanii Kandydackiej

Na terenie Przeciwpożarowej Bazy Leśnej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Zamczysku Nowym odbyło się spotkanie Rektora-Komendanta SGSP nadbryg. dr. inż. Mariusza Feltynowskiego, prof. uczelni ze strażakami Kompanii Kandydackiej K-2021, którzy uczestniczą w Zgrupowaniu Kandydackim K-2021

Podczas spotkania Pan Rektor-Komendant pogratulował wszystkim wyboru uczelni, przedstawił zasady funkcjonowania i plany rozwoju SGSP oraz opowiedział jak wygląda życie podchorążego, dzieląc się wspomnieniami z okresu służby kandydackiej i doświadczeniami z perspektywy służby stałej. W trakcie rozmowy Pan Rektor-Komendant poruszył także tematy dotyczące istoty zdobywania praktycznych umiejętności zawodowych, równocześnie zachęcając młodych strażaków, aby rozwijali swoje umiejętności w uczelnianych organizacjach studenckich i poprzez pozostałe, różnorodne formy aktywności studenckiej.

Wszystkim kandydatom przekazał wyrazy wsparcia w tym trudnym okresie intensywnych ćwiczeń, nauki i szkolenia oraz rozłąki z najbliższymi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.