Zatrzymany obywatel Ukrainy podejrzany o potrącenie w Małocicach

Policjanci z Komisariatu w Czosnowie zatrzymali 46-letniego obywatela Ukrainy, podejrzanego o potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Małocicach gm. Czosnów. Mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów.

2 listopada na oznakowanym przejściu dla pieszych w Małocicach, doszło do potrącenia 32-latki. Kobieta trafiła do szpitala. Niestety sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca, nie udzielając pomocy kobiecie. Policjanci przystąpili do ustalania sprawcy. W toku pojętych działań ustalo, że w potrąceniu udział brał samochód marki Mercedes. Pojazd został ujawniony na terenie jednej z posesji w gminie Czosnów. Policjanci ustali, że to 46-letni obywatel Ukrainy kierował pojazdem w chwili zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie wykonano z nim wszystkie czynności procesowe.

Decyzją prokuratora w sprawie wypadku powołany zostanie biegły z zakresu medycyny sądowej, który oceni stopień obrażeń poszkodowanej. W zależności od uzyskanej opinii, podjęte zostaną dalsze czynności procesowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.